בואו להיות זכיינים

    
ליווי מקצועי שוטף בהקמת העסק, פתיחתו ללקוחות, הרצה ושיגרה   רשת בוטיק משפחתית המקפידה על מספר מצומצם של סניפים    עזרה במימון והתנהלות מול הבנקים וגורמי המימון השונים


    
 לוקיישנים במיקומים מנצחים   מותג איכותי, חדשני וקליל    ייעוץ צמוד בתפעול והפעלת העסק


מידי יום, אנו פוגשים במגוון רחב של לקוחות שנהנו מהאוכל והקפה המשובחים שלנו, השירות המוקפד והאווירה המיוחדת ומעוניינים להגשים את שאיפתם ולפתוח בית קפה משלהם.

למעשה, ככה הפכנו לרשת בוטיק. צירפנו אל משפחתנו את אותם החולמים שידעו והבינו שפתיחת עסק היא צעד גדול הנושא בחובו סיכונים רבים ואחריות. לכן, עליהם להשתלב ברשת שאבני היסוד שלה הן איכות ומקצועיות.

הזכיינות מאפשרת את הגשמת החלום תוך כדי ליווי צמוד של אנשי המקצוע המתאימים בתחומים השונים. כל זכיין המצטרף אלינו זוכה לחיבוק חם, הדרכה ותמיכה ארוכי טווח מצדנו כך שאינו נאלץ להתמודד לבדו עם אתגרי היום יום הניצבים בפני כל אדם עצמאי בראשית דרכו.

מכיוון שאנו רשת בוטיק ששמה לעצמה מטרה להישאר קטנה ואיכותית, אנו בוחרים בקפידה את הזכיינים שלנו. בהתאם לערכים שעליהם מושתת המותג ״בליקר בייקרי״, אנו מחפשים אנשים השואפים למצוינות, בעלי מוסר עבודה וכושר התמדה, אנשים שאוהבים אוכל וקפה טוב ויודעים להעריך שרותיות מעולה.
 

חייגו אלינו 077-2307630 או השאירו פרטים: